Poradnik techniczny

Krok po kroku

Poradnik techniczny marki ProDeck

Deski kompozytowe ProDeck pozwalają tworzyć estetyczne i funkcjonalne tarasy i ogrodzenia łatwo i szybko.

Komponenty te są proste w montażu, a dodatkowo wyjątkowo wytrzymałe, trwałe i odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Aby stworzyć taras jak ze snów, nie trzeba posiadać żadnych szczególnych kwalifikacji czy narzędzi – dołączony zestaw montażowy umożliwia samodzielne wykonanie efektownej konstrukcji z desek kompozytowych ProDeck. Poznaj więc nasz poradnik techniczny, z którego dowiesz się, jak samodzielnie policzyć ilość materiału na swój nowy taras z desek kompozytowych oraz jak wygląda montaż desek tarasowych!

AUTORYZOWANI SPRZEDAWCY

Skontaktuj się z naszymi autoryzowanymi sprzedawcami

Nasi autoryzowani sprzedawcy znajdują się w całej Polsce, zawsze gotowi by pomóc. Sprawdź na mapie kto znajduje się najbliżej Ciebie, oraz pobierz katalog produktów, aby zobaczyć co możemy dla Ciebie zrobić. Nasi autoryzowani sprzedawcy chętnie pomogą Ci w każdym zakupie i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Krótko na temat…

Montażu desek kompozytowych

Deski kompozytowe są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych materiałów budowlanych, łącząc wytrzymałość z niskim poziomem konserwacji. Znajdują one zastosowanie nie tylko w budownictwie, ale także w tworzeniu tarasów, ogrodzeń, elewacji czy mebli ogrodowych i są doskonałym rozwiązaniem dla projektów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Łatwość montażu to ogromna zaleta tego rozwiązania – bez problemu można wykonać to zadanie samodzielnie z drobną pomocą fachowych porad od naszych specjalistów. Ze specjalnie przygotowanych przez nas materiałów wideo dowiesz się wszystkiego na temat przygotowania do montażu, jak i samej instalacji desek kompozytowych na tarasie lub w ogrodzeniu.

Potrzebujesz pomocy przy planowaniu tarasu? W naszym poradniku technicznym znajdziesz mnóstwo wskazówek, które ułatwią Ci to zadanie! Skorzystaj również z naszego innowacyjnego kalkulatora tarasów – narzędzia służącego do wyliczania ilości materiału na taras. Z nami nauczysz się, jak narysować taras, jak ułożyć deski oraz legary montażowe, jak obliczyć ilość potrzebnych materiałów i akcesoriów i wiele więcej. Znajdziesz tutaj również wszelkie niezbędne informacje techniczne o produktach, certyfikaty, atesty i gwarancje, a także ogólne warunki sprzedaży. Nasz poradnik techniczny ma na celu zapewnić kompleksowe informacje dotyczące desek kompozytowych i zapewnić pełne wsparcie klientom na każdym etapie, od wyboru produktu po utrzymanie jego trwałości i estetyki.

Scroll to Top