O nas

O NAS

Witaj w Redmaks

Twoim partnerze w dziedzinie wysokiej jakości produktów i usług budowlanych! Od ponad dwóch dekad z pasją i zaangażowaniem dostarczamy na rynek nie tylko produkty, ale także kompleksowe rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy.

Nasza oferta

1. Handel Chemią Budowlaną Jesteśmy ekspertami w dziedzinie chemii budowlanej, oferując szeroką gamę produktów wysokiej jakości, które pochodzą od renomowanej polskiej firmy Selena. Dzięki naszym produktom zapewnimy Ci skuteczne rozwiązania, które spełniają najbardziej wymagające normy. Nasze doświadczenie w połączeniu z renomą Selena gwarantuje pełne zadowolenie naszych klientów.

2. Wyłączny Dystrybutor Narzędzi SIGMA dla Glazurników w Polsce: Jesteśmy z dumą wyłącznym dystrybutorem renomowanej firmy SIGMA na polskim rynku. Oferujemy narzędzia najwyższej jakości dla glazurników, które nie tylko ułatwiają pracę, ale także przekraczają oczekiwania pod względem trwałości i precyzji.

3. Deski Kompozytowe PRODECK: W Redmaks nie tylko handlujemy, ale także montujemy deski i ogrodzenia z desek kompozytowych firmy PRODECK. Oferujemy nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także profesjonalną instalację, która zapewnia trwałość i estetykę na lata.

4. Usługi Budowlane: Nasza firma oferuje kompleksowe usługi budowlane, bazujące na solidności i doświadczeniu zdobywanym przez ponad 20 lat na rynku. Jakość naszych usług to nasza wizytówka.

AUTORYZOWANI SPRZEDAWCY

Skontaktuj się z naszymi autoryzowanymi sprzedawcami

Nasi autoryzowani sprzedawcy znajdują się w całej Polsce, zawsze gotowi by pomóc. Sprawdź na mapie kto znajduje się najbliżej Ciebie, oraz pobierz katalog produktów, aby zobaczyć co możemy dla Ciebie zrobić. Nasi autoryzowani sprzedawcy chętnie pomogą Ci w każdym zakupie i odpowiedzą na wszelkie pytania.

CO NOWEGO U NAS?

Nowości

Niniejszym informujemy, że Jolly-Edge Art. 37A1D oraz 37A1IPD zostały unowocześnione do modeli 37A2D oraz 37A2PD. Dodane zostały uchwyty, które znacząco polepszają komfort pracy.

Unowocześnienie naszych narzędzi to także pojawienie się nowej funkcji dla akcesorium Water-Kit. Dzięki niej narzędzie zostaje nawilżone za pomocą wody rozpylanej bezpośrednio na powierzchnię narzędzia, co skraca czas pracy, poprawia jej jakość oraz pozytywnie wpływa na wytrzymałość narzędzia.

Poniżej znajdziecie Państwo link z ulotką do pobrania, która zwięźle podsumowuje unowocześnienia wprowadzone do narzędzia Jolly-Edge oraz akcesorium Water-Kit.Nasi autoryzowani sprzedawcy znajdują się w całej Polsce, zawsze gotowi by pomóc. Sprawdź na mapie kto znajduje się najbliżej Ciebie, oraz pobierz katalog produktów, aby zobaczyć co możemy dla Ciebie zrobić.

Scroll to Top