Ogrodzenia

100% JAKOŚCI

Ogrodzenia kompozytowe

Innowacyjne, trwałe i wytrzymałe – takie właśnie są nowoczesne ogrodzenia kompozytowe z desek UltraDeck.

Stwórz wyjątkowe ogrodzenie domu, które będzie nie tylko barierą ochronną, ale również dopełnieniem jego wystroju. Nowoczesne deski kompozytowe UltraDeck łudząco przypominają drewno, ale w rzeczywistości stanowią bardziej praktyczną alternatywę. Ogrodzenia kompozytowe UltraDeck są odporne na butwienie, gnicie czy też działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, co przekłada się na ich dłuższą żywotność. Nie wymagają również konserwacji, impregnacji, malowania czy odnawiania, a dzięki swojej wyjątkowej trwałości prezentują się niezwykle estetycznie przez wiele lat.

AUTORYZOWANI SPRZEDAWCY

Skontaktuj się z naszymi autoryzowanymi sprzedawcami

Nasi autoryzowani sprzedawcy znajdują się w całej Polsce, zawsze gotowi by pomóc. Sprawdź na mapie kto znajduje się najbliżej Ciebie, oraz pobierz katalog produktów, aby zobaczyć co możemy dla Ciebie zrobić. Nasi autoryzowani sprzedawcy chętnie pomogą Ci w każdym zakupie i odpowiedzą na wszelkie pytania.

GWARANCJA NA LATA

Deski kompozytowe ogrodzeniowe

Kompozytowe deski ogrodzeniowe UltraDeck to innowacyjna i efektowna alternatywa dla tradycyjnych ogrodzeń z drewna. Powstają z połączenia wysokiej jakości naturalnych materiałów z polimerami, dzięki czemu zyskują niebagatelną trwałość i wytrzymałość. Ogromną zaletą desek kompozytowych jest również ich odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, butwienie oraz gnicie. Ogrodzenia kompozytowe nie ulegają więc zużyciu tak szybko, jak drewno, a dodatkowo nie wymagają impregnacji czy konserwacji, zachowując jednocześnie swój piękny wygląd na długo. To gwarancja najwyższej jakości, która zachwyca!

Deski kompozytowe ogrodzeniowe są na tyle uniwersalne, że doskonale komponują się z większością stylów architektonicznych. Oferta ogrodzeń UltraDeck jest zaś mocno zróżnicowana, by każdy mógł znaleźć w niej coś dla siebie. Naturalny wygląd słojów drewna wzbogacony wyjątkowymi właściwościami polimerów dostępny jest w kolorze brązowym, miodowym, czarnym, szarym oraz w wielu innych wariantach. Co więcej, montaż ogrodzeń kompozytowych można przeprowadzić szybko i sprawnie za pomocą kompleksowego systemu montażowego UltraDeck dołączonego do ogrodzenia. Zainwestuj w nowoczesne ogrodzenie kompozytowe UltraDeck i ciesz się ich wyjątkowym wyglądem przez długie lata! 

Scroll to Top